top of page
коф авт
вендинг
миниба
телеметрия
страницакофе сайт222.png
coffee.ua

Кавові автомати від coffee.ua  – це стильні, зручні та багатофункціональні апарати. Тільки найсмачніша кава! Ти не зможеш відмовитись від спокуси пройтись за черговою філіжанкою гарячого напою – ми гарантуємо! Не дивно, якщо місце біля автоматів стане твоїм улюбленим.

установка
торгівельних автоматів

371908570_SINE_WAVE_400px.gif
371909560_PLUS_400px.gif

Кавові автомати

Почни свій робочий день з філіжанки міцної, підбадьорливої кави! Пройти повз кавовий автомата неможливо. Чашечка з кавою – і стандартні діалоги з колегами під час перерви вже грають новими фарбами. Головне, не допустити надлишку кофеїну в крові. З цукром чи молоком, еспресо чи американо – вибирай напій, який забезпечить енергійний початок дня!

Снекові автомати

Швидке, смачне і живильний перекус – у тебе під рукою. Запам'ятай: якщо ти бачиш наш автомат зі снеками, значить точно не залишишся голодним. Снеки на будь-який смак – простягни руку та візьми! Немає дрібниці у кишені? Чи не біда - в автоматі є функція оплати банківською картою.

Міні бари

Міні-кафе у твоєму офісі! Понад 20 видів кави та улюблені снеки – все в одному місці! Це швидко, зручно та смачно!  Зберися з колегами на coffee time, щоб лайтово перекусити та насититися енергією на продовження роботи. Бути продуктивним – легко, якщо ти обираєш нашу каву!

111111111.png
1111111111.png
mjhmghjm.png
bottom of page