top of page

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

 

Користувача угода

 

1. Умови використання сайту 

1.1.  Дана угода користувача (іменована надалі Угода) є офертою умов з користування сайтом     https://www.coffee.ua/   (далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту та фізичною особою (яка іменується надалі Користувач), та регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.

1.2.  Користувачем сайту вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, який досяг віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3.  Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті.  Реєстрація Користувача на Сайті означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди.  У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

1.4.  Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення.  Ці Правила є відкритим та загальнодоступним документом.

1.5.  Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Адміністрації Сайту за такими пунктами:

Порядок використання сайту

Політика конфіденційності,

Обмеження відповідальності Адміністрації сайту,

Порядок дії Угоди.

2. Порядок використання сайту

2.1.  Сайт     https://www.coffee.ua/   дозволяє переглядати та завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання.  Забороняється змінювати матеріали сайту, розповсюджувати для громадських чи комерційних цілей.  Будь-яке використання інформації на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється.

2.2.  При реєстрації на сайті та купівлі товарів, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.  Інтернет-магазин Coffee.ua залишає за собою право розсилати наші акційні пропозиції на ваш номер, вказаний у замовленні.

2.3.  У процесі реєстрації на сайті, ви отримуєте логін та пароль за безпеку, яких ви несете відповідальність.

2.4.  Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи, або за будь-якою іншою інформацією.  При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, не торкається авторських прав, дискримінації людей за якоюсь ознакою, а також не містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

3. Персональна інформація користувача

3.1.  Адміністрація сайту з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту.  Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політики Адміністрації сайту про захист персональних даних.  Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2.  Адміністрація сайту зобов'язуєтеся здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку споживач надає добровільно у випадку, коли інформація потрібна для надання (покращення) послуг споживачеві.

3.3.  Адміністрація сайту збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформацію про з'єднання та системну інформацію.

3.4.  Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у випадку, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.

3.5.  Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт     https://www.coffee.ua/   інформацію з метою покращення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових чи дослідницьких цілей, а також для інших цілей не суперечить положенням чинного законодавства України.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1.  Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті.  Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність та достовірність поданої на Сайті інформації.  Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій як явних, так і непрямих.

4.2.  Інформація на Сайті постійно оновлюється і може стати застарілою.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність користувача отримати оновлення.

4.3.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі або огляди.  Думка Адміністрації сайту може не співпадати з думкою та позицією авторів оглядів та коментарів.  У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.4.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо користувача.

4.5.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за висловлювання користувача, зроблені чи опубліковані на сайті     https://www.coffee.ua/

4.6.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки або витрати (реальні чи можливі), що виникли у зв'язку з цим сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.7.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на сайті     https://www.coffee.ua/ (втрату логіну, паролю, іншої інформації).

4.8.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних під час створення облікового запису користувача.

4.9.  У разі виникнення проблем у використанні сайту     https://www.coffee.ua/ , незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або в отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту   https://www.coffee.ua/ для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати та усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання щодо  надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, навмисне порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

4.10.  В цілях вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які створюють згідно з висновком Адміністрації сайту проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.

5. Порядок дії Угоди

5.1.  Ця Угода є договором.  Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і запровадити нову.  Подібні зміни набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті.  Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їхнє прийняття.

5.2.  Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні сайту користувачем та діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

5.3.  Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності адміністрації сайту.  Всі виняткові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту.  Використання сайту Користувачами можливе суворо у рамках Угоди та законодавства України щодо прав інтелектуальної власності.

5.4.  Всі торгові марки та назви, які даються в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

5.5.  Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Адміністрацією сайту.

5.6.  Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України.  Питання, які не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР (оферту) на замовлення, придбання та продаж продукції.

 

Цей договір між власником інтернет-магазину  https://www.coffee.ua/ , надалі «Продавець» та користувачем послугами інтернет-сайту, надалі - «Замовник», є договором доручення на замовлення послуги, придбання та доставку Продукції та визначає основні умови замовлення, придбання та доставки продукції через інтернет сайт  https://www.coffee.ua/ . Покупець, діючи з метою придбання продукції, приймає умови цього договору купівлі-продажу продукції (далі – Договір) на таких умовах.

1. Визначення термінів

1.1. Публічна оферта (далі - «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу продукції дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться у цій Оферті.

2. Загальні положення

2.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) інтернет-магазину https://www.coffee.ua/ фізичній особі (далі - Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів або послуг. Зазначений договір є публічним, тобто, згідно зі статтею 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців.

2.2. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладання договору купівлі-продажу товарів (надання послуг)  на запропонованих нижче умовах, факт оформлення та підтвердження замовлення.

2.3. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує узгодження та безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

2.4. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне: а) Покупець цілком і повністю ознайомлений та згоден з умовами цієї пропозиції (оферти); б) він дає дозвіл на збір, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче у Застереженні щодо збору, обробки та передачі персональних даних, дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладанням Договору Замовник підтверджує, що він повідомлений (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без будь-яких додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мету обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

3. ЦІНА ТОВАРУ

3.1. На кожну позицію товару вказано на сайті Інтернет-магазину.

3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.

3.3. У разі зміни ціни на замовлені товари, Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни товару.

3.4. Покупець має право підтвердити або анулювати замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

3.5. Зміна Продавцем ціни на сплачений покупцем товару не допускається.

3.6. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцю під час оформлення замовлення Оператором.

3.7. Зобов'язання Покупця з оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.

3.8. Розрахунки між Продавцем та Покупцем за Товар здійснюються готівковим способом або через додаток Приват24.

4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через Оператора за телефоном: +38073-355-05-15  або через сервіс сайту Інтернет-магазину https://www.coffee.ua/.

4.2. При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію:

4.2.1. прізвище, ім'я, по батькові Покупця або зазначеної ним особи (одержувача)

4.2.2. адресу, за якою слід доставити товар (якщо доставка до адреси Покупця)

4.2.3. Адреса електронної пошти

4.2.4. контактний телефон.

4.3. Найменування, кількість, артикул, ціна обраного Покупцем Товару вказуються у кошику Покупця на сайті Інтернет-магазину.

4.4. Якщо продавцеві потрібна додаткова інформація, він має право запросити її до Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцю за купівлю товарів інтернет-маркету.

4.5. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем та Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі сайту інтернет-магазину або видачі Продавцем Покупцю.

Договор оферты
Якорь 1
bottom of page